Pomoc

W tym dziale postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytania dotyczące naszego katalogu, jeśli odpowiedź na pytanie nie została jeszcze udzielona to prosimy wypełnić formularz kontaktowy aby się z nami skontaktować.

Jak dodać firmę?

Aby dodać firmę należy kliknąć link - Dodaj firmę - znajdujący się w prawym górnym rogu strony. W formularzu należy wpisać jedno z kryteriów wyszukiwania - numer NIP, numer REGON, numer KRS lub adres URL strony firmy w CEIDG - następnie należy kliknąć przycisk "Dalej". W kolejnym kroku należy przpisać kod z obrazka i zatwierdzić formularz.

Jak dodać opinię na temat firmy?

Aby dodać opinię na temat firmy należy najpierw odszukać profil firmy w katalogu. Następnie na stronie profilu należy wypełnić formularz dodawania opinii (formularz znajduje się dolnej części strony). Po wypełnieniu formularza na podany adres email wysłana zostanie wiadomość z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć aby opinia została aktywowana i była widoczna na stronie.

Jak wyszukać firmę?

Aby wyszukać firmę należy skorzystać z wyszukiwarki dostępnej na głównej stronie katalogu Firma.net.pl. W polach wyszukiwania należy wpisać jedno z kryteriów wyszukiwania: słowa kluczowe, dodatkowo można również określić lokalizację wpisując: miasto, ulicę lub kod pocztowy.

Jakie są opłaty za korzystanie z katalogu?

Wszystkie usługi świadczone przez nasz katalog są BEZPŁATNE. Jedyną płatną usługą jest usługa o nazwie "Wyróżnij firmę" - jest to dodatkowa forma reklamy w katalogu, tutaj możesz zapoznać się z opisem usługi.

Reklama

Jeśli interesuje Cię reklama na stronach naszego katalogu to zapraszamy do skorzystania z systemu reklam kontekstowych Google AdWords, do którego należy nasz katalog. Aby skorzystać z Google AdWords wystarczy kliknąć tutaj, a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami zawartymi na stronie.